Slevy speciálního příslušenství zábleskových světel

Výrazné slevy se vztahují na speciální příslušenství pro záblesková světla, které ocení především profesionální studia zabývající se portrétní a módní fotografií.

EM – PROFESIONÁLNÍ OKTAGONY– BÍLÉ/ZLATÉ/STŘÍBRNÉ ODRAZNÉ PLOCHY již od 1790 Kč bez DPH 2148 Kč včetně DPH.

Jsou k dostání hned ve třech provedeních o průměru 90, 150 a 200 cm.  Základní vnitřní odrazná plocha je bílá a kromě ní má ještě přídavné zlaté a stříbrné vnitřní odrazné plochy, které se nechají kombinovat každá zvlášť, nebo navzájem. Celý vnitřek softboxu se tedy nechá změnit na zlatý, stříbrný, nebo bílý.

Dalším unikátním příslušenstvím je Diamond reflektor – speciální efektový reflektor, který dělá unikátní odraz v oku modelky. Je vybaven osmi samostatně naklopitelnými klapkami, které umožnují znásobení efektu pouze v přesně vybraných částech záběru, nebo umožňují naopak světlo rozložit stejnoměrně. Fotografuje se skrz odvor v reflekroru což umožňuje na jedinečný úhel záberu, který jiné reflektory nenabízejí.

Sleva je také na Double reflektor– efektový reflektor, který dělá unikátní odraz v oku modelky. Fotografuje se skrz otvor v reflektoru což umožňuje  jedinečný úhel záběru, ale nechá se též používat jako klasický beauty dish.

Dalším produktem v akci je Diffuser ball, který dává měkké světlo. Vhodný je především pro fashion fotografie v malých prostorech, interiéry a pod…

Posledním produktem v akci je polohovatelná JB 18-600-rozptylka, která se hodí především k fotografování produktové fotografie na profesionální úrovni.

  1. 01. 2012, 18:29